Föremål som liknar litografi efter Zorn
8118 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 1 augusti 2022
2360 Litografier
2 st, Efter Zorn, 33x22cm. Signerad
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 februari 2020
4252 Litografi
efter Zorn, Signerad i tryckplåt. Motivet: 25x18 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2019
7031 Litografi
efter Zorn, Bengtssons Lito AB, bladets mått: 44x29
Såld: 150 kr
Såldes den 4 juni 2018
1510 Litografi
Efter Zorn, Bengtssons Lito, motivet: 25x20
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2018
6369 Litografi
efter Zorn, Bengtssons lito, motivet: 25x17
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 oktober 2017
2043 Litografi
4 st, Efter Zorn, ca 25x18
Såld: 800 kr
Såldes den 29 februari 2016
9415 Litografi
efter Zorn, Bengtssons lito AB, motivet: 31x20
Såld: 100 kr
Såldes den 8 juni 2015
6155 Litografier
4 st, Efter Zorn, motivet: 24x20
Såld: 450 kr
Såldes den 25 maj 2015